Kayseri TV İzle

 

TV Kayseri, 2009 yılında kurulan yerel televizyon kanalıdır.

Yayın merkezi Kayseri’de bulunan kanal, bölgenin en çok izlenen yerel televizyon kanallarından biridir. Diğer yerel televizyon kanallarının aksine yayın akışı içeriğinde ülke gündeminden tüm konulara da yer veren TV Kayseri her kitleye hitap etmektedir.

Kayseri’de aktif medya faaliyetleri devam eden Elif TV, Kent Haber ve Radyo Plus’da TV Kayseri gibi Medyanet bünyesinde yayın faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çocuk, Kadın, Dizi, Film, Haber, Belgesel, Müzik programlarının yer aldığı TV Kayseri’de büyük titizlikle hazırlanan Perşembe Sohbetleri, 45 Dakika, Amatör Spor, Ekonomi Raporu, Yönetim Katı, Kutup Yıldızı, Medeniyetin İzleri, Günün Yorumu, Sağlıklı Günler, Güncel, Sahadakiler, Basın Kulübü, Altın Sohbetler, Kayseri’de Bir Gün, Lezzetli Dakikalar ve Günün Konuğu gibi programlarda yayınlanmaktadır.

Türksat 4A uydusu üzerinden izlenebilirliği devam eden TV Kayseri’yi internet sitemizden günün her saati canlı izleyebilirsiniz. Kanalın frekans ve iletişim bilgilerine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Kanal Adı: Tv Kayseri
Yayın Merkezi: Kayseri
Kanal Türü: Yerel
Unvanı: Medyanet Basın Yayın Radyo Televizyon ve Yapımcılık A.Ş

İletişim Bilgileri
Telefon: (0352) 223 49 00
Fax: (0352) 223 07 08
e-mail: tvkayseri@tvkayseri.com.tr
web: www.tvkayseri.com.tr
Adres: Alparslan Mah. Bahar Cad. Balde Sokak Mina Sitesi No: 10/A Melikgazi Kayseri

Tv Kayseri Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12685
Sembol: 27500
FEC: 3/4
Polar: h

Kanal Adı: Kayseri TV İzle
Kategori: YEREL

Yoruma kapalı sayfa.